درباره اِوری بوک

توضیحاتی راجع به اوری_بوک :


لطفا مطالب زیر را به دقت بخوانید❤️ .
.
 تمام کتاب های اوری بوک ارزان تر از قیمت روی جلد بوده و بسیار به صرفه ترند و دلیل این تخفیف ها هم عواملی مثل ایراد دار بودن کتاب ها یا به عنوان مثال چاپ قدیم بودن آنها نیست و همه کتاب ها مستقیما از کاَرخانه های تولیدی انتشارات برای ما ارسال میشه و خیلی زودتر از کتاب فروشی ها و بدون هیچ واسطه ای به دست اوری بوک میرسه و مستقیم بین شما عزیزان پخش میشه پس مسلما به دلیل حذف واسطه ها و عوامل پخش و باربری های متفاوت، دست ما رو برای تخفیف های بیشتر، باز میذاره.

 بهتره که بدونید فعالیت حقیقی اوری بوک از سال ۹۵ شروع شده و در ابتدا کتاب ها مستقیما و به صورت عمده به کتاب فروشی ها تحویل داده میشد ولی از تابستان ۹۶ تصمیم بر این گرفته شد تا علاوه بر فعالیت حقیقی، فعالیت های مجازی هم داشته باشیم و با ایجاد کانال تلگرام و پیج اینستاگرام بتونیم بیشتر و راحتتر با مشتریامون در ارتباط باشیم🙌❤️
.
 راجع به میزان تخفیف کتاب های مختلف هم باید بدونید که اعمال تخفیف روی یک کتاب به عوامل مختلفی بستگی داره که به عنوان مثال میشه به نوع ناشر،پایه کتاب،عنوان کتاب،میزان درخواست کتاب و حتی عوامل باربری و... اشاره کرد که در نهایت باعث میشه کتاب های مختلف با ۱۰ تا ۳۰ درصد تخفیف به دست شما برسه👌

در آخر هم باید بدونید که اوری بوک در ایران برای اولین بار توسط ما تاسیس شده و فعلا هیچ شعبه یا زیر شاخه دیگری هم نداره .
آدرس کانال تلگرام ما هم @snappbook_ir است که در صورت تمایل میتونید ما رو اونجا دنبال کنید.

برای کارت به کارت کردن مبلغ کتاب های خودتون هم میتونید مبلغ مورد نظر رو به شماره حساب 973440694 بانک ملت و یا شماره کارت 6104337435618911 به نام شایان خدایی منفرد واریز کنید. .
.
@snappbook_ir
@shynkhdwyi
.
https://t.me/snappbook_ir